Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

 

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty.Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně po 2-3týdnech doplňovat. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl, křemičitá hlinka, glycerin, panthenol, vitaminyA,E a H, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zaleštují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje a posiluje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk.

 

 

 

 

 
P.SHINE
 
 
P. Shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.

Teprve roce 1958 byla technologie leštění pojmenována názvem P. Shine. Slovo P. Shine se stalo také názvem pro celou společnost, která vznikla v Tokiu ve stejném roce. Firma P. Shine má v současné době 30 zaměstnanců, kteří se starají o výrobu a chod celé společnosti. P. Shine je exportován do USA a evropských zemí.